TVX2A101MCD
NichiconNichicon
TVX2A101MCD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVX2A101MCD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Podatkovni listi: 1.TVX2A101MCD.pdf2.TVX2A101MCD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVX2A101MCD
Številka dela TVX2A101MCD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89561 pcs Podatkovni list 1.TVX2A101MCD.pdf2.TVX2A101MCD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia x 1.102" L (10.00mm x 28.00mm)
Serija TVX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 510mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 493-14429
TVX2A101MCD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose