TVX2E010MAD
NichiconNichicon
TVX2E010MAD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVX2E010MAD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 250V AXIAL
Podatkovni listi: 1.TVX2E010MAD.pdf2.TVX2E010MAD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVX2E010MAD
Številka dela TVX2E010MAD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 250V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 212901 pcs Podatkovni list 1.TVX2E010MAD.pdf2.TVX2E010MAD.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia x 0.669" L (6.30mm x 17.00mm)
Serija TVX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.4mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 493-14842
TVX2E010MAD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose