UAQ2D181MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAQ2D181MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UAQ2D181MHD6.pdf2.UAQ2D181MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAQ2D181MHD6
Številka dela UAQ2D181MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56918 pcs Podatkovni list 1.UAQ2D181MHD6.pdf2.UAQ2D181MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UAQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 792mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF