UAS2D560MHD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAS2D560MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 200V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UAS2D560MHD1TO.pdf2.UAS2D560MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAS2D560MHD1TO
Številka dela UAS2D560MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 200V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 98636 pcs Podatkovni list 1.UAS2D560MHD1TO.pdf2.UAS2D560MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 336mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose