UAS2G270MHD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAS2G270MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 400V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UAS2G270MHD1TO.pdf2.UAS2G270MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAS2G270MHD1TO
Številka dela UAS2G270MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 400V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 59841 pcs Podatkovni list 1.UAS2G270MHD1TO.pdf2.UAS2G270MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 27µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UAS2G270MHD
UAS2G270MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL