UAS2G4R7MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAS2G4R7MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.UAS2G4R7MPD1TD.pdf2.UAS2G4R7MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAS2G4R7MPD1TD
Številka dela UAS2G4R7MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 190866 pcs Podatkovni list 1.UAS2G4R7MPD1TD.pdf2.UAS2G4R7MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 96mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UAS2G4R7MPD
UAS2G4R7MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE