UBT2A221MHD
NichiconNichicon
UBT2A221MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT2A221MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBT2A221MHD.pdf2.UBT2A221MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT2A221MHD
Številka dela UBT2A221MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73620 pcs Podatkovni list 1.UBT2A221MHD.pdf2.UBT2A221MHD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-14882
UBT2A221MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 110 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 220µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UBT2A330MPD8
UBT2A330MPD8
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 100V THRU HOLE
Na zalogi: 180435 pcs
Prenesi: UBT2A330MPD8.pdf
RFQ
UBT2A221MHD8TN
UBT2A221MHD8TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL