UBT2D101MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT2D101MHD8
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 200V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.UBT2D101MHD8.pdf2.UBT2D101MHD8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT2D101MHD8
Številka dela UBT2D101MHD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 200V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 56976 pcs Podatkovni list 1.UBT2D101MHD8.pdf2.UBT2D101MHD8.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 329mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 493.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije Automotive