UCA2C221MHD6
NichiconNichicon
UCA2C221MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCA2C221MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCA2C221MHD6.pdf2.UCA2C221MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCA2C221MHD6
Številka dela UCA2C221MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80374 pcs Podatkovni list 1.UCA2C221MHD6.pdf2.UCA2C221MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16686
UCA2C221MHD6-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCA2C330MPD
UCA2C330MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Na zalogi: 297436 pcs
Prenesi: UCA2C330MPD.pdf
RFQ
UCA2C220MPD
UCA2C220MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Na zalogi: 313077 pcs
Prenesi: UCA2C220MPD.pdf
RFQ
UCA2C221MHD
UCA2C221MHD
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL