UCA2D680MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2D680MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCA2D680MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCA2D680MHD1TO.pdf2.UCA2D680MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCA2D680MHD1TO
Številka dela UCA2D680MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178165 pcs Podatkovni list 1.UCA2D680MHD1TO.pdf2.UCA2D680MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 950mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13263-3
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose