UCA2E470MHD6TN
NichiconNichicon
UCA2E470MHD6TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCA2E470MHD6TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCA2E470MHD6TN.pdf2.UCA2E470MHD6TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCA2E470MHD6TN
Številka dela UCA2E470MHD6TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69217 pcs Podatkovni list 1.UCA2E470MHD6TN.pdf2.UCA2E470MHD6TN.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 750mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13268-1
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose