UCA2V470MHD6TN
NichiconNichicon
UCA2V470MHD6TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCA2V470MHD6TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCA2V470MHD6TN.pdf2.UCA2V470MHD6TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCA2V470MHD6TN
Številka dela UCA2V470MHD6TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95838 pcs Podatkovni list 1.UCA2V470MHD6TN.pdf2.UCA2V470MHD6TN.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 750mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4779-3
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCA2V680MHD6TN
UCA2V680MHD6TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Na zalogi: 55373 pcs
Prenesi: UCA2V680MHD6TN.pdf
RFQ
UCA2W100MHD
UCA2W100MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Na zalogi: 232133 pcs
Prenesi: UCA2W100MHD.pdf
RFQ
UCA2V470MHD
UCA2V470MHD
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Prenesi: UCA2V470MHD.pdf
UCA2V470MHD6
UCA2V470MHD6