UCA2W330MHD6
NichiconNichicon
UCA2W330MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCA2W330MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCA2W330MHD6.pdf2.UCA2W330MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCA2W330MHD6
Številka dela UCA2W330MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90110 pcs Podatkovni list 1.UCA2W330MHD6.pdf2.UCA2W330MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 700mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5440
UCA2W330MHD6-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCA2W100MHD1TO
UCA2W100MHD1TO
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Na zalogi: 126054 pcs
Prenesi: UCA2W100MHD1TO.pdf
RFQ
UCA2W330MHD
UCA2W330MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Na zalogi: 90306 pcs
Prenesi: UCA2W330MHD.pdf
RFQ
UCA2W470MHD
UCA2W470MHD
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Prenesi: UCA2W470MHD.pdf
UCACSR
UCACSR
Proizvajalci: Panduit
Opis: CUTTER BLADE FOR ACSR AND GUY WI
Na zalogi: 333 pcs
Prenesi: UCACSR.pdf
UCA2W330MHD6TN
UCA2W330MHD6TN