UCD1H330MC1LGS
NichiconNichicon
UCD1H330MC1LGS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCD1H330MC1LGS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.UCD1H330MC1LGS.pdf2.UCD1H330MC1LGS.pdf3.UCD1H330MC1LGS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCD1H330MC1LGS
Številka dela UCD1H330MC1LGS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UCD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 97.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 195mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 660 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose