UCD1K680MNQ1MS
NichiconNichicon
UCD1K680MNQ1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCD1K680MNQ1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD
Podatkovni listi: 1.UCD1K680MNQ1MS.pdf2.UCD1K680MNQ1MS.pdf3.UCD1K680MNQ1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCD1K680MNQ1MS
Številka dela UCD1K680MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 80V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-6417-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 320 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF