UCL1A330MCL6GS
NichiconNichicon
UCL1A330MCL6GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCL1A330MCL6GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.UCL1A330MCL6GS.pdf2.UCL1A330MCL6GS.pdf3.UCL1A330MCL6GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCL1A330MCL6GS
Številka dela UCL1A330MCL6GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UCL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 160mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3899-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 850 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF