UCL1V221MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1V221MNL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCL1V221MNL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UCL1V221MNL1GS.pdf2.UCL1V221MNL1GS.pdf3.UCL1V221MNL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCL1V221MNL1GS
Številka dela UCL1V221MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UCL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3957-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 80 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF