UCM1C221MCL1GS
NichiconNichicon
UCM1C221MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCM1C221MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.UCM1C221MCL1GS.pdf2.UCM1C221MCL1GS.pdf3.UCM1C221MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCM1C221MCL1GS
Številka dela UCM1C221MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UCM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-14527-2
UCM1C221MCL1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 260 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF