UCM1E680MCL1GS
NichiconNichicon
UCM1E680MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCM1E680MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.UCM1E680MCL1GS.pdf2.UCM1E680MCL1GS.pdf3.UCM1E680MCL1GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UCM1E680MCL1GS
Številka dela UCM1E680MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UCM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 240mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-16429-2
UCM1E680MCL1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 360 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF