UCX1V152MNS6ZD
NichiconNichicon
UCX1V152MNS6ZD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCX1V152MNS6ZD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UCX1V152MNS6ZD.pdf2.UCX1V152MNS6ZD.pdf3.UCX1V152MNS6ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCX1V152MNS6ZD
Številka dela UCX1V152MNS6ZD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UCX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-13614
delovna temperatura -40°C ~ 135°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose