UCX1V681MNS1MS
NichiconNichicon
UCX1V681MNS1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCX1V681MNS1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UCX1V681MNS1MS.pdf2.UCX1V681MNS1MS.pdf3.UCX1V681MNS1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCX1V681MNS1MS
Številka dela UCX1V681MNS1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 750mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-13600-2
UCX1V681MNS1GS
delovna temperatura -40°C ~ 135°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 70 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose