UCY2D680MHD3
NichiconNichicon
UCY2D680MHD3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCY2D680MHD3
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCY2D680MHD3.pdf2.UCY2D680MHD3.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCY2D680MHD3
Številka dela UCY2D680MHD3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164866 pcs Podatkovni list 1.UCY2D680MHD3.pdf2.UCY2D680MHD3.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16718
Q4252013A
UCY2D680MHD3-ND
UCY2D680MHD6
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose