UCY2V270MPD9
NichiconNichicon
UCY2V270MPD9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCY2V270MPD9
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCY2V270MPD9.pdf2.UCY2V270MPD9.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCY2V270MPD9
Številka dela UCY2V270MPD9 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163125 pcs Podatkovni list 1.UCY2V270MPD9.pdf2.UCY2V270MPD9.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 510mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6834
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 27µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCY2V220MPD9TD
UCY2V220MPD9TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Na zalogi: 165303 pcs
Prenesi: UCY2V220MPD9TD.pdf
RFQ
UCY2V390MHD
UCY2V390MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 39UF 20% 350V RADIAL
Na zalogi: 86333 pcs
Prenesi: UCY2V390MHD.pdf
RFQ
UCY2V270MPD9TD
UCY2V270MPD9TD
Opis: CAP ALUM 27UF 20% 350V RADIAL
Prenesi: UCY2V270MPD9TD.pdf
UCY2V270MPD
UCY2V270MPD