UCY2W180MHD6TO
NichiconNichicon
UCY2W180MHD6TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCY2W180MHD6TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCY2W180MHD6TO.pdf2.UCY2W180MHD6TO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UCY2W180MHD6TO
Številka dela UCY2W180MHD6TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70125 pcs Podatkovni list 1.UCY2W180MHD6TO.pdf2.UCY2W180MHD6TO.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 510mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13337-1
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 18µF Aplikacije General Purpose