UCY2W560MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2W560MHD3TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCY2W560MHD3TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCY2W560MHD3TN.pdf2.UCY2W560MHD3TN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UCY2W560MHD3TN
Številka dela UCY2W560MHD3TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38996 pcs Podatkovni list 1.UCY2W560MHD3TN.pdf2.UCY2W560MHD3TN.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13343-1
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCY2W6R8MPD
UCY2W6R8MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Na zalogi: 210370 pcs
Prenesi: UCY2W6R8MPD.pdf
RFQ
UCY2W560MHD3
UCY2W560MHD3
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL