UCYW6820MHD6
NichiconNichicon
UCYW6820MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCYW6820MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UCYW6820MHD6.pdf2.UCYW6820MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCYW6820MHD6
Številka dela UCYW6820MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71250 pcs Podatkovni list 1.UCYW6820MHD6.pdf2.UCYW6820MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.46A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6977
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCYW6470MHD6
UCYW6470MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL
Na zalogi: 57469 pcs
Prenesi: UCYW6470MHD6.pdf
RFQ
UCYW6820MHD
UCYW6820MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL