UCZ1K220MCL1GS
NichiconNichicon
UCZ1K220MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCZ1K220MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Podatkovni listi: 1.UCZ1K220MCL1GS.pdf2.UCZ1K220MCL1GS.pdf3.UCZ1K220MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCZ1K220MCL1GS
Številka dela UCZ1K220MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UCZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 115mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-7041-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 550 mOhm natančen opis 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 550 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose