UCZ1V122MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1V122MNQ1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCZ1V122MNQ1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UCZ1V122MNQ1MS.pdf2.UCZ1V122MNQ1MS.pdf3.UCZ1V122MNQ1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCZ1V122MNQ1MS
Številka dela UCZ1V122MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UCZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-13962-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100kHz natančen opis 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 45 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose