UCZ1V681MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1V681MNQ1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCZ1V681MNQ1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UCZ1V681MNQ1MS.pdf2.UCZ1V681MNQ1MS.pdf3.UCZ1V681MNQ1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCZ1V681MNQ1MS
Številka dela UCZ1V681MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UCZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-13968-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100kHz natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose