UES1C100MDM1TA
NichiconNichicon
UES1C100MDM1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UES1C100MDM1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UES1C100MDM1TA.pdf2.UES1C100MDM1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UES1C100MDM1TA
Številka dela UES1C100MDM1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436907 pcs Podatkovni list 1.UES1C100MDM1TA.pdf2.UES1C100MDM1TA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UES Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10µF