UES1H220MPM1TD
NichiconNichicon
UES1H220MPM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UES1H220MPM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UES1H220MPM1TD.pdf2.UES1H220MPM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UES1H220MPM1TD
Številka dela UES1H220MPM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206615 pcs Podatkovni list 1.UES1H220MPM1TD.pdf2.UES1H220MPM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UES Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10837-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije Audio
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UES1H220MPM
UES1H220MPM
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL