UFG1A471MPM1TD
NichiconNichicon
UFG1A471MPM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG1A471MPM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG1A471MPM1TD.pdf2.UFG1A471MPM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG1A471MPM1TD
Številka dela UFG1A471MPM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285366 pcs Podatkovni list 1.UFG1A471MPM1TD.pdf2.UFG1A471MPM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 330mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-10920-3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF