UFG2A0R1MDM1TD
NichiconNichicon
UFG2A0R1MDM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG2A0R1MDM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG2A0R1MDM1TD.pdf2.UFG2A0R1MDM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG2A0R1MDM1TD
Številka dela UFG2A0R1MDM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1330232 pcs Podatkovni list 1.UFG2A0R1MDM1TD.pdf2.UFG2A0R1MDM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.6mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10856-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije Audio
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UFG2A100MPM1TA
UFG2A100MPM1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE
Na zalogi: 344160 pcs
Prenesi: UFG2A100MPM1TA.pdf
RFQ
UFG2A010MDM1TA
UFG2A010MDM1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 100V THRU HOLE
Na zalogi: 811991 pcs
Prenesi: UFG2A010MDM1TA.pdf
RFQ
UFG2A0R1MDM
UFG2A0R1MDM
Opis: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL