UFG2A2R2MDM1TD
NichiconNichicon
UFG2A2R2MDM1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFG2A2R2MDM1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFG2A2R2MDM1TD.pdf2.UFG2A2R2MDM1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFG2A2R2MDM1TD
Številka dela UFG2A2R2MDM1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 678443 pcs Podatkovni list 1.UFG2A2R2MDM1TD.pdf2.UFG2A2R2MDM1TD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 44mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10860-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Audio
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UFG2A2R2MDM
UFG2A2R2MDM
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL