UFW2AR47MDD
NichiconNichicon
UFW2AR47MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UFW2AR47MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UFW2AR47MDD.pdf2.UFW2AR47MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UFW2AR47MDD
Številka dela UFW2AR47MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1572261 pcs Podatkovni list 1.UFW2AR47MDD.pdf2.UFW2AR47MDD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UFW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 20mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15171
UFW2AR47MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.47µF