UHD0J332MHD
NichiconNichicon
UHD0J332MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD0J332MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHD0J332MHD.pdf2.UHD0J332MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD0J332MHD
Številka dela UHD0J332MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 322642 pcs Podatkovni list 1.UHD0J332MHD.pdf2.UHD0J332MHD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.888A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.36A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15178
UHD0J332MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 21 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF