UHD1C272MHD
NichiconNichicon
UHD1C272MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD1C272MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHD1C272MHD.pdf2.UHD1C272MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD1C272MHD
Številka dela UHD1C272MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57915 pcs Podatkovni list 1.UHD1C272MHD.pdf2.UHD1C272MHD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.632A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 16 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHD1C331MPD1TA
UHD1C331MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 628056 pcs
Prenesi: UHD1C331MPD1TA.pdf
RFQ
UHD1C332MHD
UHD1C332MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 88573 pcs
Prenesi: UHD1C332MHD.pdf
RFQ
UHD1C272MHD6TN
UHD1C272MHD6TN
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Prenesi: UHD1C272MHD6TN.pdf
UHD1C331MPD1TD
UHD1C331MPD1TD
Prenesi: UHD1C331MPD1TD.pdf
UHD1C272MHD6
UHD1C272MHD6