UHD1H151MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1H151MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD1H151MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHD1H151MPD1TD.pdf2.UHD1H151MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD1H151MPD1TD
Številka dela UHD1H151MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 494514 pcs Podatkovni list 1.UHD1H151MPD1TD.pdf2.UHD1H151MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 685.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 979mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17621-3
UHD1H151MPD1TD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 61 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF