UHD1H560MED
NichiconNichicon
UHD1H560MED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD1H560MED
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHD1H560MED.pdf2.UHD1H560MED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD1H560MED
Številka dela UHD1H560MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 830858 pcs Podatkovni list 1.UHD1H560MED.pdf2.UHD1H560MED.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UHD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 269.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 385mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16783
UHD1H560MED-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 140 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHD1H560MED1TD
UHD1H560MED1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 466887 pcs
Prenesi: UHD1H560MED1TD.pdf
RFQ
UHD1H681MHD
UHD1H681MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 88933 pcs
Prenesi: UHD1H681MHD.pdf
RFQ
UHD1H471MHD1TO
UHD1H471MHD1TO
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Prenesi: UHD1H471MHD1TO.pdf
UHD1H560MED1TA
UHD1H560MED1TA