UHE1C392MHT3
NichiconNichicon
UHE1C392MHT3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1C392MHT3
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1C392MHT3.pdf2.UHE1C392MHT3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1C392MHT3
Številka dela UHE1C392MHT3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5219 pcs Podatkovni list 1.UHE1C392MHT3.pdf2.UHE1C392MHT3.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.288A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.86A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 26 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3900µF