UHE1E102MHD3
NichiconNichicon
UHE1E102MHD3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1E102MHD3
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1E102MHD3.pdf2.UHE1E102MHD3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1E102MHD3
Številka dela UHE1E102MHD3 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172235 pcs Podatkovni list 1.UHE1E102MHD3.pdf2.UHE1E102MHD3.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.455A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.94A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1559
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 42 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF