UHE1J150MDT
NichiconNichicon
UHE1J150MDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1J150MDT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1J150MDT.pdf2.UHE1J150MDT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1J150MDT
Številka dela UHE1J150MDT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4099 pcs Podatkovni list 1.UHE1J150MDT.pdf2.UHE1J150MDT.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34.1mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 2.3 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 15µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose