UHE1V272MHD6
NichiconNichicon
UHE1V272MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1V272MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1V272MHD6.pdf2.UHE1V272MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1V272MHD6
Številka dela UHE1V272MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74027 pcs Podatkovni list 1.UHE1V272MHD6.pdf2.UHE1V272MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.336A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.17A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1599
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 15 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF