UHE1V560MET
NichiconNichicon
UHE1V560MET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE1V560MET
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE1V560MET.pdf2.UHE1V560MET.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UHE1V560MET
Številka dela UHE1V560MET Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4674 pcs Podatkovni list 1.UHE1V560MET.pdf2.UHE1V560MET.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 238mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 340mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 220 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF