UHE2A150MED1TA
NichiconNichicon
UHE2A150MED1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE2A150MED1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE2A150MED1TA.pdf2.UHE2A150MED1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHE2A150MED1TA
Številka dela UHE2A150MED1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 443243 pcs Podatkovni list 1.UHE2A150MED1TA.pdf2.UHE2A150MED1TA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 69.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 126mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.2 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 15µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHE2A150MED
UHE2A150MED
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL