UHE2A181MHD1TO
NichiconNichicon
UHE2A181MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE2A181MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE2A181MHD1TO.pdf2.UHE2A181MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHE2A181MHD1TO
Številka dela UHE2A181MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197156 pcs Podatkovni list 1.UHE2A181MHD1TO.pdf2.UHE2A181MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 612.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 875mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15265-2
493-15265-2-ND
UHE2A181MHD1TO-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF