UHE2A390MPD1TD
NichiconNichicon
UHE2A390MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE2A390MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE2A390MPD1TD.pdf2.UHE2A390MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHE2A390MPD1TD
Številka dela UHE2A390MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 498953 pcs Podatkovni list 1.UHE2A390MPD1TD.pdf2.UHE2A390MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 234.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 335mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 450 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 39µF Aplikacije General Purpose