UHE2A471MHT
NichiconNichicon
UHE2A471MHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHE2A471MHT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHE2A471MHT.pdf2.UHE2A471MHT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UHE2A471MHT
Številka dela UHE2A471MHT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4364 pcs Podatkovni list 1.UHE2A471MHT.pdf2.UHE2A471MHT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UHE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.425A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 45 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF