UHV1A681MPD1TA
NichiconNichicon
UHV1A681MPD1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1A681MPD1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1A681MPD1TA.pdf2.UHV1A681MPD1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1A681MPD1TA
Številka dela UHV1A681MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526827 pcs Podatkovni list 1.UHV1A681MPD1TA.pdf2.UHV1A681MPD1TA.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 594mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 990mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 59 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose