UHV1C221MED1TD
NichiconNichicon
UHV1C221MED1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1C221MED1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1C221MED1TD.pdf2.UHV1C221MED1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1C221MED1TD
Številka dela UHV1C221MED1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 581048 pcs Podatkovni list 1.UHV1C221MED1TD.pdf2.UHV1C221MED1TD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 550mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 100 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHV1C272MHD
UHV1C272MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 76898 pcs
Prenesi: UHV1C272MHD.pdf
RFQ
UHV1C182MPD
UHV1C182MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 141939 pcs
Prenesi: UHV1C182MPD.pdf
RFQ
UHV1C221MED
UHV1C221MED
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL